Główna » 2012 » Listopad » 13
Trudno nie reagować, gdy w jednym z najpoczytniejszych tygodników w kraju ukazują się wyssane z palca bzdury o jednej z największych tragedii w historii nowoczesnej Polski. W najnowszym "Uważam Rze" bracia Jacek i Michał Karnowscy rozmawiają z liderem PiS Jarosławem Kaczyńskim - oczywiście o katastrofie smoleńskiej. Pomijam warstwę ideologiczno-polityczną, każdy może kupić tygodnik i sam ocenić tekst pod tym kątem. Ale kłamstwom mówię: "No pasaran".
Prezes Kaczyński mówi, że nie mamy wszystkich danych dotyczących tego, czy w przypadku wizyty w Katyniu premiera Donalda Tuska 7 kwietnia 2010 r. Rosjanie nie ustawili na lotnisku w Smoleńsku systemu ILS, który pozwala na automatyczne sprowadzenie samolotu na ziemię. ILS miałby się znaleźć na Siewiernym, bo lądował t ... Czytaj więcej »
Kategoria: W Polsce | Wyświetleń: 406 | Dodał: Merlin | Data: 13.11.2012

Яндекс.Метрика Flag Counter
VIP promotion - Only the right people on your site! Реферальные банеры WMrub - сервис рекламных решений! WMRFast - лучшее место для заработка SEO last - Система заработка и продвижений!RuCaptcha - заработай на вводе каптч