Główna » 2012 » Listopad » 20
Дональд Туск
 W grupie planującej zamach na władze państwowe znajdowali się funkcjonariusze ABW, którzy przeprowadzali operację specjalną. Nadal nie wiemy jaką funkcję pełnili.

ABW miała przeprowadzić operację specjalną, w której brało udział dwóch agentów pracujących pod przykryciem. Wpisy Brunona K. na forach internetowych stały się przedmiotem zainteresowania ABW podczas przeglądania zasobów internetu pod kątem zagrożenia dla instytucji państwowych, które przeprowadzano po atakach zorganizowanych w lipcu 2011 przez Ande ... Czytaj więcej »
Kategoria: W Polsce | Wyświetleń: 569 | Dodał: Merlin | Data: 20.11.2012


Rzecznik palestyńskiego Hamasu w Kairze poinformował, że jeszcze dziś wieczorem w Strefie Gazy zacznie obowiązywać zawieszenie broni

- Porozumienie o zawieszeniu broni zostało osiągnięte. Zostanie ogłoszone o godzinie 21 (20 czasu polskiego) i wejdzie w życie o północy (23 czasu polskiego) - powiedział Ajman Taha.

Tymczasem rzecznik rządu Izraela Mark Regew powiedział CNN, że porozumienie o rozejmie nie zostało jeszcze sfinalizowane i że, jak się wyraził, "piłka jest wciąż w grze".

Zapowiedział ją kilka godzin wcześniej prezydent Egiptu Mohammed Mursi.

... Czytaj więcej »

Kategoria: W świecie | Wyświetleń: 423 | Dodał: Merlin | Data: 20.11.2012

Яндекс.Метрика Flag Counter
VIP promotion - Only the right people on your site! Реферальные банеры WMrub - сервис рекламных решений! WMRFast - лучшее место для заработка SEO last - Система заработка и продвижений!RuCaptcha - заработай на вводе каптч